Sthapatja Weda Maharishiego

Architektura w harmonii z Prawem Naturalnym - domy przynoszące szczęście


Idealne proporcje


Projekt osiedla


Badania naukowe pokazują, że neurony w naszym mózgu aktywują się różnie, w zależności od kierunku, w którym jesteśmy zwróceni.


Wypowiedzi

"Obecnie ludzie nie wiedzą o tym, że wiele niepowodzeń a nawet chorób powstaje z braku odpowiedniej orientacji budynków, w których mieszkają i pracują, oraz z łamania podstawowych zasad Wastu.

Projektowanie zgodne ze Sthapatja Wedą Maharishiego wnosi kompletną wiedzę o Prawie Naturalnym, aby każdy budynek był w całkowiej harmonii ze wszystkimi prawami natury i każdy mieszkaniec cieszył się doskonałym zdrowiem, szczęściem, pomyślnością i spełnieniem."
- Eike Hartman, Szef Departamentu Sthapatja Wedy Maharishiego

Architekci

"Pomimo naszych dobrych intencji, my architekci popełniliśmy pewne kolosalne błędy. Stało się tak, ponieważ nasza dyscyplina nigdy nie miała narzędzi, by głęboko zajrzeć w prawa natury, które rządzą życiem w budynku czy w mieście. To czyni z naszych klientów obiekty bardzo kosztownych eksperymentów. Poprzez starożytną dyscyplinę architektury Sthapatja Wedy Maharishiego mamy dostęp do zbioru głębokich wskazówek, które pozwalają nam projektować budynki i miasta w harmonii z prawami natury, kładąc kres naszym niekompetentnym eksperymentom nad życiem naszych klientów."
- Jonathan Lipman, Architekt, AIA, Prezes Frank Llyod Wright Building Conservancy oraz Starszy Architekt Maharishi Global Construction

"Architektura Sthapatja Wedy działa, a rezultaty są łatwe do zauważenie przez każdego. To jest najlepsza rekomendacja, jakiej mógłby chcieć architekt lub budowniczy."
- Henry Clark, Architekt, AIA

"Projektowanie według zasad Sthapatja Wedy Maharishiego ponownie łączy architekturę z podstawowymi prawami, które rządzą wszechświatem."
- Morris Schidler, Architekt

Właściciele domów

"Ten dom ma coś takiego jak mama"
- Ignacy Michałowski, 7 lat (syn właścicieli)

"Usytuowaliśmy wszystkie pokoje zgodnie z zaleceniami Shtapatja Wedy Maharishiego i wynik jest zdumiewający. Gdziekolwiek jesteśmy w domu czujemy, że wszystko jest tak jak być powinno. Słońce wydaje się świecić w każdym kącie. Niezależnie od nastroju, kiedykolwiek wejdę do domu, czuję się pełen energii i bezpiecznie."
-Michael Dimick

"Cała atmosfera w moim domu jest prawdziwie skąpana w ciszy. Jest to coś całkiem namacalnego i bardzo wygodnego. Wyraźnie czuję wzbogacające jakości, wspierające każdą aktywnośc. Wielkim błogosławieństwem tej architektury jest łatwość i sukcesy w mojej pracy oraz łagodność i szczęście w moim życiu."
- Jane Hopson

Biznesmeni

"Nasza firma właśnie zakończyła trzeci rok działalności w budynku biurowym zgodnym ze Sthapatja Wedą Maharishiego. Zysk i produktywność zwiększały się każdego roku. Moje środowisko pracy nigdy nie było bardziej komfortowe. Moje biuro jest tak harmonijne jak mój dom. Kreatywność przepływa bez oporów i wszystko co robimy prowadzi do postępu. Budynek zgodny ze Sthapatja Wedą Maharishiego jest ogromnym wsparciem dla mojej firmy - zabezpieczeniem przed porażkami i zapewnieniem wielkiego sukcesu."
- Ed Malloy, Prezes, Danaher Oil

Budowniczy

"W 1993 zaczeliśmy budowę pierwszego osiedla mieszkalnego zgodnego ze Sthapatja Wedą Maharishiego. Gdy kilka pierwszych domów zostało zasiedlonych, ludzie zaczeli mówić, że czują się zdrowsi i szczęśliwsi w tych budynkach. Powstało więcej budynków i w miarę jak liczba się zwiększała doświadczenia były jeszcze lepsze. Wydaje się, że korzyści są jeszcze większe, gdy mieszka się w osiedlu całkowicie zbudowanym zgodnie ze Sthapatja Wedą Maharishiego."
- Chris i Dee Johnson


Najnowsze odkrycia w neurologii wykazały, że słońce, księżyc i planety mają dokładny związek z różnymi częściami ludzkiego mózgu: podstawowym zwojem nerwowym, wzgórzem i podwzgórzem. Z naturalnej tendencji do funkcjonowania w harmonii z Kosmosem wypływa wedyjska zasada orientowania budynków w kierunku wschodnim, tak aby zyskać pełne wsparcie wschodzącego słońca.

Korzyści

Ludzie, którzy mieszkają i pracują w budynkach zaprojektowanych według zasad Sthapatja Wedy Maharishiego odkrywają, że:

-myślą jaśniej i bardziej twórczo

  • -podejmują lepsze decyzje

  • -czują się zdrowsi i bardziej szczęśliwi

  • -są bardziej uważni i czują się bardziej świeżo w ciągu dnia

  • -lepiej śpią

  • -mają więcej energii i mniej się męczą

  • -doświadczają spokoju umysłu oraz mniejszego stresu


Podręczniki Sthapatja Wedy Maharishiego precyzyjnie stwierdzają, że łamanie określonych aspektów Prawa Naturalnego powoduje określone problemy zdrowotne, problemy w związkach itd.


Na przykład złe usytuowanie kuchni nieuchronnie przyczynia się do słabości i nierównowagi układu trawiennego, złe umiejscowienie sypialni do bezsenności i chronicznego zmęczenia itp.


Copyright & Wastu Maharishiego 2011

Sthapatja Weda Maharshiego All Rights Reserved