Sthapatja Weda Maharishiego

Architektura w harmonii z Prawem Naturalnym - domy przynoszące szczęście


Idealne proporcje


Projekt osiedla


Badania naukowe pokazują, że neurony w naszym mózgu aktywują się różnie, w zależności od kierunku, w którym jesteśmy zwróceni.


Jak zbudować dom według zasad Sthapatja Wedy Maharishiego

1. Co mam zrobić, jeśli chcę zbudować dom według zasad Sthapatja Wedy Maharishiego ?

Budowa domu dla siebie i dla swojej rodziny jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem i ważną inwestycją w naszym życiu, dlatego muszą być wykonane prawidłowo.

Przede wszystkim należy posiadać ziemię (działkę budowlaną), która spełnia wymagania zasad budownictwa Sthapatja Wedy. Następnie należy wykonać odpowiedni projekt budynku, aby w przyszłości cała rodzina mogła cieszyć się zdrowiem i pomyślnością. Specjalne konsultacje Sthapatja Wedy Maharishiego dostarczają wszelkich informacji potrzebnych zarówno do oceny prawidłowości działki budowlanej jak i do stworzenia prawidłowego projektu.Te konsultacje uwzględniają również Państwa zapotrzebowania jak i oczekiwania dotyczące projektu przyszłego budynku. Osoby zainteresowane otrzymają specjalne formularze, które należy wypełnić. Wszystko co należy uczynić to skontaktować się z nami. Wasze pytania zostaną natychmiast przekazane do uprawnionych specjalistów.

2. Czy można zbudować prawidłowy dom nie zamawiając konsultacji a jedynie w oparciu o informacje z Internetu czy z książek dotyczących wedyjskiej architektury ?

Książki i inne informacje istniejące aktualnie na rynku są pisane z różnych poziomów zrozumienia tematu. Często zawarte tam informacje są sprzeczne ze sobą lub niepełne czy wręcz nieprawdziwe. Możemy być narażeni na duże straty kierując sie tymi wskazówkami nie uwzględniając pełnego kontekstu zweryfikowanej przez współczesną naukę wiedzy wedyjskiej.

3. Co może być efektem nieprawidłowo zaprojektowanego budynku ?

" Syndrom chorego budynku " jest dziś dobrze znany w budownictwie. Ten szkodliwy efekt spowodowany jest również używaniem toksycznych materiałów budowlanych. " Chory budynek " dzień po dniu oddziaływuje w sposób szkodliwy na jego mieszkańców.

4. Co oznacza termin odpowiednia działka budowlana ?

Pod uwagę należy brać usytuowanie i kształt działki, topografię okolicy, roślinność i wiele innych czynników. Odpowiednie informacje zawarte są na specjalnym formularzu.


Najnowsze odkrycia w neurologii wykazały, że słońce, księżyc i planety mają dokładny związek z różnymi częściami ludzkiego mózgu: podstawowym zwojem nerwowym, wzgórzem i podwzgórzem. Z naturalnej tendencji do funkcjonowania w harmonii z Kosmosem wypływa wedyjska zasada orientowania budynków w kierunku wschodnim, tak aby zyskać pełne wsparcie wschodzącego słońca.

Korzyści

Ludzie, którzy mieszkają i pracują w budynkach zaprojektowanych według zasad Sthapatja Wedy Maharishiego odkrywają, że:

-myślą jaśniej i bardziej twórczo

  • -podejmują lepsze decyzje

  • -czują się zdrowsi i bardziej szczęśliwi

  • -są bardziej uważni i czują się bardziej świeżo w ciągu dnia

  • -lepiej śpią

  • -mają więcej energii i mniej się męczą

  • -doświadczają spokoju umysłu oraz mniejszego stresu


Podręczniki Sthapatja Wedy Maharishiego precyzyjnie stwierdzają, że łamanie określonych aspektów Prawa Naturalnego powoduje określone problemy zdrowotne, problemy w związkach itd.


Na przykład złe usytuowanie kuchni nieuchronnie przyczynia się do słabości i nierównowagi układu trawiennego, złe umiejscowienie sypialni do bezsenności i chronicznego zmęczenia itp.